Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Ok, rozumiem.
Zapisy
Tomasz Adamczyk

Tomasz Adamczyk

Od ponad 40 lat jest międzynarodowym ekspertem, trenerem sztuk walki – kiedyś ju jitsu, kyokushin karate, taikokyu, a przez ostatnie 25 lat – krav maga. Prezydent i Szef Szkolenia United Krav Maga World Organization. Praktykuje medytację w nurcie zen od 1980 roku. Uczy codziennej, przytomnej uważności oraz pracy ciało-oddech-ruch w torze Taikokyu. Studiował m.in. filozofię i psychologię, pracował w Polskiej Akademii Nauk. Był terapeutą w ośrodkach uzależnień Monar w latach 1988 – 1995.

Psychoterapeuta w nurcie dialogu wspomagającego. Konsultant i trener budowania rezyliencji
i odporności psychicznej. Autor programów HSRT (High Stress Reduction Training) oraz ART (Awareness and Resilience Training). Wieloletni partner, wykładowca i trener przywództwa oraz podejmowania decyzji w warunkach wysokiego stresu, współpracuje z Grupą Firm Doradczych Values oraz Akademią Psychologii Przywództwa. Prowadzi zaawansowane szkolenia jednostek specjalnych i antyterrorystycznych różnych służb na całym świecie. Jest konsultantem i doradcą „VIP-ów” w zarządzaniu stresem i wewnętrznymi kryzysami.